TANEC JAKO CESTA

tanec jako cesta

Tanec a zpěv jsou fascinujícími cestami jak si prospět. Jak začít měnit mnoho ve svém životě. V první řadě se člověk poznává. Své tělo, dech, zvuk hlasu, spontánní přirozený pohyb. Toto přirozené a zábavné poznávání, jaký je náš pohyb i hlas, přináší odpovědi na různé životní otázky.

Když si začneme se zpěvem a tancem kreativně hrát, začneme tím pracovat na sobě, svém těle a svém životě.

" Tělo ve spontánním pohybu vydává své svědecví a jako na disku v jeho "nepoužívaných souborech" objevujeme zastrčené problémy, ale i ukryté poklady. "

Na našich setkáních se na spontánní tanec připravíme. Naladíme se na téma, utřídíme myšlenky, občas meditujeme, relaxujeme, děláme meditace v pohybu. Tělo připravíme protažením, zahřátím, připravujeme na tanec části těla často dle tématu. Sdílíme, co jsme v tanci prožili a vytváříme si ke spontánnosti příjemnou atmosféru. 

Setkání doplňujeme o zpěv, některá setkání jsou určená přímo pro rozvoj zpěvu a dechu, který v tanci také potřebujeme, tématické workshopy a víkendová setkání jsou často se zpěvem kombinovaná.

Naše setkání jsou vhodná pro ženy i muže, některá setkání jsou určena pro páry. V posledním roce se ale zaměřuji předně na ženy. Spontánní tanec se přizpůsobí naší fyzické kondici, věku i tanečním dovednostem, čerpáme z toho, co v našem těle v danou chvíli je a rozvíjíme to. Společně zažíváme jednoduchou osvobozující zábavu i hluboké emoce a životní změny.

 Články k našemu zpěvu a tanci najdete v záložce "blog" pro Vaši inspiraci. Sledujte "Tanec jako cesta" i na facebooku a youtube a nakoukněte tak k nám. Udělejte si představu, zda by se Vám to líbilo. 

Proč je tanec a zpěv cestou k sebepoznání a sebeléčení